Uploading to bardzo popularny sposób zarabiania pieniędzy W internecie.Polega na wrzucaniu plików do sieci, które rozliczane są w systemie PPD (Pay Per download).

Stawki liczone są w tysiącach odwiedzinzależnie od wielkości plików. Średni zarobek to od 1 do 20 dolarów.Zwykle w takim serwisie trzeba mieć konto premium, by z pełną prędkością ściągać pliki. Zwykle to koszt jednego SMS. Zwykle udostępniane są na forachwarezowych.

Jak to działa?

Na początku powinniśmy znaleźć stronę, która płaci za udostępnianie plików.Zarejestrować się w jej programie partnerskim.Do wrzucania plików przyda się dobry internet najlepiej łącze symetryczne. Najczęściej ściągane są filmy muzyka i gry.Są różne metody uploadowania plików. Poprzez przeglądarkę to najprostsza metodai zarazem najbardziej popularne. Zdalne uploadowanie, czyliwrzucanie bez zużyciawłasnego łącza. Przejmuje się link i kieruje pobieranie na swoje konto.

Co robić, gdy wrzucimy już pliki?

Kolejnym krokiem po wrzuceniu plików na serwer jest udostępnienie linków w sieci.Można je umieszczać na swoim fanpage, na stronie internetowej lub forach wyrazowych.
Należy uważać na pliki chronione prawem autorskim. Udostępnianie ich jest niezgodne zprawem polskim i może skutkować problemami z prawem.

Zarabianie na uploadowaniu plików

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *