Przedstawiam tutaj łatwe i szybkie sposoby na zarabianie pieniędzy w programach partnerskich bez strony internetowej.

 

Afiliacja a program partnerski

W jaki sposób można zarobić pieniądze w programach partnerskich bez strony internetowej?

Na ogół to po prostu budowanie współpracy pomiędzy dwoma stronami. Każda ze stron Zarabia się pieniądze na przykład poprzez promowanie produktów danej firmy, ów firma może sprzedać więcej danego produktu lub po prostu pomoc w dotarciu do klienta. Zwykle Polega to na umieszczeniu adresu na swojej stronie internetowej, który przekierowuje do produktów danej firmy. W ten sposób, jeżeli produkt zostanie sprzedany, uczestnik programu partnerskiego otrzymuje prowizje od sprzedaży. Im więcej produktów się sprzeda, tym więcej zarobił uczestnik programu partnerskiego. Może to być link tekstowy lub baner reklamowy. Jak można zarobić pieniądze w przypadku gdy nie mamy strony internetowej.

 

Komentarze na portalach

Jeśli nie mamy strony internetowej do zarabiania w programach partnerskich, możemy kierować linki do programu partnerskiego z komentarzy na portalach internetowych lub blogach. Na większości szanujących się stron internetowych można dodać komentarz pod artykułem, do którego w opisie umieszczamy link naszego programu partnerskiego. Użytkownicy klikając w link, trafiają na stronę partnera, a następnie, jeżeli nastąpi zakup, partner otrzymuje prowizję. Jeśli strona jest powiązana tematycznie z produktem, o wiele łatwiej będzie sprzedać dany produkt.

 

Reklama pocztą elektroniczną

Jeżeli masz bardzo dużo kontaktów w swojej skrzynce poczty elektronicznej, możesz wysłać mail reklamowy do swoich bliskich lub znajomych. Można też umieścić link do strony partnera w stopce.

 

Forum internetowe

Jeżeli udzielasz się na bardzo dużej liczbie for internetowych można w ten sposób jak w przypadku e-maila umieścić link w stopce. Lub założyć nowy temat na forum o odpowiedniej tematyce.

 

Jak zarabiać pieniądze w programach partnerskich bez strony internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *